Jesteśmy legalnie działającą wypożyczalnią samochodów na terenie miasta stołecznego Warszawa. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy związanej z ruchem drogowym w stolicy. Posiadamy w naszej ofercie samochody kompaktowe, ekonomiczne oraz dynamiczne, które rozwiązują problemy zarówno osób prywatnych jak i firm. Posiadamy atrakcyjne pakiety ofertowe, w których cena oraz poziom usług zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Opieramy się wyłącznie o Warszawę, po to, aby ułatwić naszym klientom kontakt oraz zapewnić bardzo szybką obsługę klienta.

 

Nasza flota samochodów to auta dynamiczne, Hyundai i10 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę, komfort jazdy oraz niezwykłą dynamikę. Jest to auto bardzo dobrze sprawdzające się na warszawskich drogach. Nasza wypożyczalnia samochodów, oferuje ten model w bardzo atrakcyjnej cenie, z pewnością najtaniej w całej Warszawie. Kia Picanto to auto bardzo wyraziste, łatwe w prowadzeniu oraz niezwykle komfortowe. Doskonale sprawdzi się w warunkach natężonego ruchu ulicznego. Jak wiadomo Warszawa to miasto zakorkowane, gdzie trudno o miejsce parkingowe. Jeżeli samochód będzie służył jednej lub dwóm osobom, polecamy model Smart. Jest to auto niewielkie, umożliwiające łatwe znalezienie odpowiedniego miejsca parkingowego.

 

Dostosowaliśmy naszą ofertę oraz flotę samochodów do potrzeb naszych klientów. Oferujemy samochody nie tylko tanio, ale również w profesjonalnej oprawie. Są to auta nowe, bardzo funkcjonalne oraz wydajne, posiadają niezbędne ubezpieczenia, zarówno OC oraz AC, co w przypadku ewentualnych problemów nie będzie obciążało konta kierującego. Zachęcamy do tego, aby sprawdzić jak działa nasza wypożyczalnia samochodów. Gwarantujemy, że działa bardzo dobrze i jest w pełni funkcjonalna. Nasza firma stawia bardzo duży nacisk na profesjonalną obsługę klienta, tak, żeby rozwiązać problemy, rozwiać wątpliwości oraz zawsze służyć pomocą w przypadku dodatkowych wymagań, które są stawiane naszej firmie.