Artykuł

Mamy przyjemność przedstawić ofertę naszej wypożyczalni samochodów. Działamy na terenie miasta Warszawa, oferujemy samochody kompaktowe – Hyundai i10, Kia Picanto oraz Smart. Wypożyczamy auta w bardzo szerokim zakresie, zarówno na jednodniowy okres użytkowania, jak również wynajem wielomiesięczny. W przypadku wynajmu auta powyżej 30 dni, dajemy klientowi możliwość negocjacji ceny. Nasze samochody są nowe, ubezpieczone, w pełni wyposażone i gotowe do użytkowania. Zapewniamy, że każde nasze auto trafi do rąk klienta czyste, zadbane, doskonale przygotowane do jazdy, sprawne technicznie oraz bezpieczne. Prowadzimy naszą wypożyczalnie samochodów w oparciu o pełne zaufanie, którym obdarzamy klienta, wystarczy zresztą sprawdzić opinie na nasz temat wystawione przez osoby i firmy, które nam zaufały.

 

Obsługujemy turystów, osoby prywatne oraz firmy i przedsiębiorstwa, które wypożyczają samochody dla swoich pracowników. Wystawiamy faktury VAT, jako legalnie działająca wypożyczalnia samochodów. W przypadku wypożyczenia samochodów na dłuższy okres, lub większej ich ilości, gwarantujemy atrakcyjne zniżki oraz rabaty. Nasza flota aut to samochody kompaktowe, w pełni przystosowane do poruszania się na terenie Warszawy. Każdy samochód jest ubezpieczony, dodatkowo zapewniamy naszą pomoc w przypadku jakiegokolwiek przypadku losowego. Każdy klient, bez względu na czas wynajmu samochodu, jest u nas traktowany w pełni profesjonalnie i rzetelnie, inne wypożyczalnie samochodów windują ceny oraz oferują samochody, które nie są wygodne przy poruszaniu się po Warszawie. Naszymi można poruszać się bezpiecznie i wygodnie, dzięki kompaktowości, łatwo jest również znaleźć wygodne miejsce parkingowe. Działając na terenie miasta Warszawa znamy warunki drogowe panujące w stolicy i do nich dostosowaliśmy naszą ofertę.

 

Nasza firma działa od wielu lat, jest doświadczona, solidna oraz rzetelna, dzięki czemu zyskuje uznanie klientów z całego kraju, a także spoza jego granic. Zachęcamy do zadawania pytań, na wszystkie z pewnością odpowiemy.