Przedstawiamy ofertę naszej profesjonalnej wypożyczalni samochodów osobowych. Jesteśmy niewielką, prężnie działającą firmą wypożyczającą samochody kompaktowe, doskonale sprawdzające się na ulicach Warszawy oraz w jej okolicach. Charakteryzuje nas bardzo wysoki poziom obsługi klienta, niskie ceny oraz niezwykle dobrze przygotowane samochody. W ofercie posiadamy trzy modele aut, jest to Smart, Hyundai i10 oraz Kia Picanto. Samochody te, to przede wszystkim auta stworzone do miejskiej jazdy. Ekonomiczne, dynamiczne i kompaktowe. To, że wynajmujemy samochody naprawdę tanio jest potwierdzone w naszym cenniku, gdzie można znaleźć cenę za wynajem samochodów. W przypadku dłuższego wynajmu, ceny są negocjowane.

 

Jako legalnie działająca wypożyczalnia samochodów osobowych, oferujemy również usługę udostępnienia auta zastępczego. W przypadku, gdy samochód naszego klienta uległ kolizji, lub został zepsuty, czy też całkowicie zniszczony, wówczas ubezpieczyciel może pokryć koszty wynajmu auta zastępczego. W naszej wypożyczalni wynajem samochodów czy też wynajęcie auta zastępczego opiera się o prostą i jasną procedurę, która jest maksymalnie przyspieszona. Dzięki temu kluczyki do auta przekazywane są dosłownie w kilka minut. Rezerwacji dokonywać można mailowo, telefonicznie lub osobiście. Jesteśmy jedyną tak sprawnie działającą wypożyczalnią na terenie miasta Warszawa. Dodatkowo, cena wynajęcia samochodu na jeden dzień jest niższa niż koszt jednego kursu taksówką.

 

Chcemy świadczyć nasze usługi rzetelnie i profesjonalnie. Opieramy się więc na doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników, na wygodzie, bezpieczeństwie oraz niezawodności jakie dają nasze samochody oraz indywidualnych możliwościach. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi przekonają klientów do skorzystania z nich, natomiast wysoki poziom obsługi klienta oraz profesjonalizm do ponownego skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy do wysyłania zapytań, rezerwowania samochodów oraz przesyłania wszelkiego rodzaju sugestii dotyczących naszej działalności.