Wynajem aut

 

Otwierając naszą wypożyczalnię postanowiliśmy, że będziemy w niej oferować samochody na które będzie stać każdego, kto odwiedza Warszawę. Bez względu czy będzie to osoba przebywająca tutaj służbowo, turystycznie, bądź prywatnie, samochód jest do jego dyspozycji w bardzo korzystnej cenie. Możemy z powodzeniem powiedzieć, że oferujemy wynajem aut najtaniej w całym mieście Warszawa. Nasze ceny zaczynają się już od 41 złotych, przy czym jest to kwota jednodniowego wynajmu samochodu. W przypadku wynajmu długotrwałego, jesteśmy gotowi negocjować z Państwem cenę oraz warunki takiego wynajmu.

W naszej wypożyczalni zdecydowaliśmy się udostępnić samochody kompaktowe. Są to Kia Picanto, Hyundai i10 oraz Smart. To co charakteryzuje te auta, to przede wszystkim przystosowanie ich do takich miast jak właśnie Warszawa. Są to auta małe, kompaktowe, bardzo wygodne, komfortowe i przy tym bezpieczne. Dokładamy wszelkich starań, aby były przygotowane wzorowo i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że wśród tych trzech marek, każdy znajdzie samochód dla siebie. To, że są to auta ekonomiczne, to również bardzo duża ich zaleta, bowiem liczne korki na ulicach Warszawy zmuszają do częstego napełniania baku, w przypadku tych aut nie jest to konieczne.

Nasza wypożyczalnia oprócz tego, że dostarcza samochody do wynajmu, to daje również możliwość otrzymania samochodu zastępczego. Sam wynajem aut to jedno, natomiast samochód zastępczy przysługuje tym, których własnościowe auto ucierpiało podczas kolizji drogowej lub innego zdarzenia drogowego. W naszej wypożyczalni można naprawdę tanio wypożyczyć samochód. Do tego każde auto jest w 100% przystosowane do jazdy, posiada pełen pakiet ubezpieczeniowy, a także wszystkie niezbędne akcesoria. W razie jakichkolwiek problemów jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Oferowane przez nas auta są nowe, czyste, przygotowane do jazdy, wyposażone w opony zimowe, jeżeli wymagają tego warunki na drogach. Nasi stali klienci regularnie do nas wracają, zachęceni nie tylko bardzo korzystną ceną, ale również profesjonalną obsługą klienta oraz bardzo komfortowymi, choć kompaktowymi samochodami.