Wynajem samochodów

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych, które chcą wynająć tanio samochód na terenie miasta Warszawa. Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią aut osobowych, która posiada nietypową ofertę, bowiem oferujemy samochody marki Hyundai, Kia oraz Smart. Są to auta kompaktowe, doskonałe do poruszania się po dużym mieście. Hyundai i10, Kia Picanto oraz Smart to samochody nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również niezwykle ekonomiczne, dzięki czemu nasi klienci nie ponoszą wysokich kosztów użytkowania. Decydując się na wynajem samochodów w naszej wypożyczalni, każdy klient otrzymuje auto sprawne technicznie, posiadające aktualny przegląd oraz pełen pakiet ubezpieczeń. Nasza firma to przede wszystkim gwarancja profesjonalizmu, dlatego dajemy możliwość negocjacji ceny w przypadku długotrwałego wynajmu samochodu.

 

Chcemy, aby każdego było stać na wynajęcie samochodu podczas pobytu w Warszawie, dlatego nasze ceny zaczynają się już od 41 złotych za dobę. Jest to mniej, niż przeciętny kurs taksówką pomiędzy średnio oddalonymi od siebie dzielnicami. Jesteśmy świadomi, że Warszawa jest autem zakorkowanym, gdzie trudno jest znaleźć miejsce parkingowe. Dlatego w naszej ofercie zdecydowaliśmy się na samochody niewielkie, kompaktowe, o dobrych parametrach technicznych oraz niewielkim spalaniu paliwa. W naszej wypożyczalni wynajem samochodów odbywa się na jasnych i bardzo przejrzystych zasadach, co gwarantuje wygodę naszym klientom. Każdemu, kto wynajmie u nas samochód służymy pomocą, gwarantując jednocześnie pełne wsparcie w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych.

 

Obsługujemy nie tylko osoby przyjeżdżające do Warszawy, ale również tych, którzy z powodów losowych nie mogą korzystać z własnych samochodów. Udostępniamy wówczas auto zastępcze, które dostępne jest na zasadzie wynajmu. W większości przypadków ubezpieczyciel zwraca koszt wynajmu takiego samochodu. Zapraszamy do naszej siedziby lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź też mailowego, gwarantujemy, że każdy klient będzie traktowany w sposób wyjątkowy. Wynajmujemy samochody najtaniej w Warszawie.