Wypożyczalnia samochodów w Warszawie tanio

Przedstawiamy ofertę naszej wypożyczalni samochodów osobowych, która od lat funkcjonuje na terenie miasta Warszawa, zapewniając tym samym dostęp do samochodów kompaktowych, tanich, czystych, nowych oraz bezpiecznych. Nasza działalność opiera się o zrozumiały dla klientów regulamin. Jesteśmy małą wypożyczalnią, która rozumie potrzeby klientów. Dostosujemy się do stawianych nam wymagań oraz zapewniamy samochody, które sprawdzają się w trudnych warunkach drogowych Warszawy. Nasza wypożyczalnia samochodów działa już od dłuższego czasu, dzięki czemu znamy potrzeby osób i firm, które korzystają z naszych usług. Dlatego posiadamy w ofercie samochody kompaktowe takie jak Kia Picanto, Hyundai i10 oraz Smart, które to samochody jako auta kompaktowe doskonale sprawdzają się w poruszaniu się po tak zakorkowanym mieście jakim jest Warszawa.

 

Naszych potencjalnych klientów zachęcamy gorąco  do zapoznania się z cennikiem. Oferujemy bowiem nasze samochody naprawdę tanio, i właśnie to nas wyróżnia na tle konkurencyjnych firm w stolicy. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo wysoki poziom usług oraz pełną pomoc przez 24 godziny na dobę. Chcemy, aby każdy nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany, dlatego też obsługujemy tych, którzy poszukują samochodu zarówno na jeden dzień, jak i na kilka miesięcy. Im dłuższy czas wynajmu auta, tym cena samochodu jest niższa. Dodatkowo dajemy możliwość negocjacji ceny w przypadku wynajmu długoterminowego. Zapewniamy również auta zastępcze w przypadku kiedy klient czasowo traci możliwość korzystania z własnego auta. Nasza wypożyczalnia samochodów działa w pełni legalnie, wystawiając faktury VAT, co sprawia, że klienci korzystający z auta zastępczego z powodzeniem mogą starać się o zwrot kosztów wynajmu u ubezpieczyciela.

 

Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniamy doskonałą obsługę techniczną i wsparcie w przypadku wystąpienia niespodziewanych wydarzeń. Chcemy świadczyć nasze usługi naprawdę tanio, tak aby każdy mógł pozwolić sobie na wynajęcie samochodu na terenie Warszawy.