Zapraszamy do taniej wypożyczalni samochodów

 

W naszej wypożyczalni klienci mogą znaleźć samochody, które doskonale sprawdzą się na zatłoczonych warszawskich ulicach. Oferujemy wynajem krótko oraz długoterminowy, na bardzo dogodnych warunkach, z możliwością negocjacji cen oraz bardzo bogatymi pakietami. Jako tania wypożyczalnia samochodów możemy zaproponować atrakcyjne warunki cenowe, które z pewnością są bardziej opłacalne niż wynajęcie taksówki. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty, klienci otrzymują doskonale przystosowane auto, wyposażone w pakiet ubezpieczeń AC oraz OC, co jest gwarancją komfortu oraz bezpieczeństwa.

 

Nasza flota samochodów obejmuje trzy modele aut, które pozwalają na wygodne przemieszczanie się po takim mieście jak Warszawa. Posiadamy w ofercie Hyundai i10, auto sprawdzone, wygodne i komfortowe, pozwalające się prowadzić bardzo wygodnie, ekonomiczne i pakowne. Kia Picanto to samochód z charakterem, o pojemnym bagażniku. Dzięki niskiemu poziomowi spalania, auto to jest wyjątkowo komfortowe. Smart, samochód ten jest doskonałym wyborem dla jednej lub dwóch osób, które będą poruszać się po ścisłym centrum, gdzie wieczne korki oraz problemy z miejscem parkingowym przestaną być problemem. Oferowana przez nas flota zadowoli klientów indywidualnych oraz firmy. W przypadku, gdy wynajem samochodu odbywa się na dłuższy okres czasu, umożliwiamy podjęcie negocjacji cenowej.

 

Warszawa jest miastem, w którym panuje bardzo nasilony ruch uliczny. Kompaktowe samochody, które oferuje nasza tania wypożyczalnia samochodów, to najlepszy wybór zarówno dla turystów jak i osób, które przyjechały do Warszawy w celach biznesowych.  Nasza wypożyczalnia działa w pełni legalnie, oferuje doskonałe warunki, wyjątkowo niskie ceny oraz profesjonalną obsługę klienta. Zapewniamy pomoc przy nagłych i niespodziewanych przypadkach oraz kompleksową obsługę firm i instytucji. Każdy, kto chce tanio wynająć auto powinien niezwłocznie zgłosić się do nas. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.