Smart

Smart to przede wszystkim samochód miejski. Auto wyposażone w wysokoprężny silnik spala zaledwie niewiele ponad 3 litry paliwa w cyklu miejskim. Jest to niezwykle mała ilość. Co więcej, Smart produkowany przez Mercedesa jest autem bardzo dynamicznym, niezwykle zwrotnym, a przy tym wyjątkowo charakternym. Smart posiada silnik, który z powodzeniem może przewieźć kierowcę i pasażera oraz bardzo dużą ilość bagażu, która spokojnie zmieści się w aucie. Dzięki nowoczesnemu zawieszeniu jazda Smartem jest bardzo wygodna i komfortowa.

Wygląd zewnętrzny tego dwu i pół metrowego samochodu jest niezwykle atrakcyjny. Choć z pozoru auto wygląda bardzo mizernie, to jest wykonane tak, że tworzy bardzo stabilną i trwałą konstrukcję. Smart jest samochodem, który cechuje niezwykle wysoka jakość wykonania blachy, dzięki czemu auto ma wygląd niewielkiego drapieżnika, który grasuje w miejskiej dżungli. Smart jest samochodem, w którym kierowca może czuć się komfortowo dzięki wysokiemu siedzisku, co przy niewielkich wymiarach auta sprawia, że podróż i tak jest bardzo komfortowa.

 

Funkcjonalność, bardzo efektowny wygląd oraz dynamiczny silnik idą w parze z przyjaznym wnętrzem. Smart jest autem dwuosobowym, oferuje kierowcy oraz pasażerowi wygodę i komfort. Nie jest to samochód mały, wręcz przeciwnie, jest pojemnym i wygodnym, choć przeznaczonym tylko dla dwóch osób pojazdem. Jednocześnie jego budowa pozwala na swobodne parkowanie niemalże w każdym miejscu. Dzięki dynamice, dotarcie na drugi koniec Warszawy nie będzie żadnym problemem.