Warszawa najtańsza wypożyczalnia samochodów

 

Z przyjemnością przedstawiamy naszą atrakcyjną ofertę na wynajem samochodów. Jako najtańsza wypożyczalnia samochodów na terenie Warszawy działamy już od kilku lat. Naszym klientom oferujemy samochody sprawne technicznie, doskonałe do poruszania się po stolicy oraz bardzo funkcjonalne. Nasza firma oparta jest na wiedzy oraz doświadczeniu, zapewnia rozwiązania, których nie oferują inne wypożyczalnie. Działając w mieście Warszawa mogliśmy stworzyć flotę aut, która odpowiada wymaganiom stawianym przez ruch drogowy w stolicy.

 

Nasza flota oparta jest o samochody ekonomiczne, tak aby nie nadwyrężać kieszeni naszych klientów. Opieramy się także o auta dynamiczne, łatwe w prowadzeniu oraz pozwalające na łatwe znalezienie miejsca parkingowego. Jako najtańsza wypożyczalnia samochodów oferujemy więc następujące modele:

 

Hyundai i10 – auto wygodne, bardzo przestronne, zachowujące jednak niewielkie, kompaktowe wymiary. Samochód nie tylko komfortowy, ale również dynamiczny, wyposażony w nowoczesny i stosunkowo mocny silnik, który zapewni zarówno łatwe poruszanie się po mieście, jak i szybkie przemieszczanie trasami podmiejskimi.

 

Kia Picanto – auto wygodne, ekonomiczne, a przy tym posiadające pojemny bagażnik. Doskonałe zarówno dla jednej lub dwóch osób, a także dla całej rodziny. Z Przyjemnością można w nim zwiedzać Warszawę oraz korzystać z niego podróżując w sprawach biznesowych.

 

Smart – jest to auto doskonałe dla jednej lub dwóch osób. Pozwala na łatwe znalezienie miejsca parkingowego. Jest wyjątkowo proste w prowadzeniu, oraz pozwala na wygodne poruszanie się nawet po bardzo zatłoczonych lub wąskich ulicach.

 

Jak widać nasza flota jest nie tylko szeroka, ale również idealnie skomponowana pod wymagania, jakie stawia nam Warszawa. Chcemy się stale rozwijać, stałym klientom oferujemy więc bardzo atrakcyjne ceny oraz wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Nasi nowi klienci przy długoterminowym wynajmie aut również mogą liczyć na duże rabaty. Stale się rozwijamy, więc w niedługim czasie w naszej flocie pojawią się nowe samochody, gwarantujące wysoki komfort jazdy.