Wypożyczalnia samochodów w Warszawie najtaniej

Jesteśmy legalnie działającą wypożyczalnią, która oferuje samochody sprawdzonych marek – Smart, Hyundai oraz Kia. Posiadamy w naszej flocie samochody, które w pełni przystosowane są do poruszania się po mieście Warszawa oraz okolicach. Nasze samochody to auta kompaktowe, których cena za wynajem zaczyna się już od 41 złotych za dobę, przy wynajmie długotrwałym cena jest dodatkowo negocjowana. Nasze samochody są wyposażone w pełny pakiet ubezpieczeniowy, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort poruszania się po stolicy. Jako wypożyczalnia samochodów funkcjonujemy już długi czas, starając się dbać o każdego klienta oraz każdego traktować w sposób indywidualny.

 

Cechą charakterystyczną naszej wypożyczalni samochodów jest doskonała cena związana z wynajmem samochodu. Wynajmując samochód kompaktowy, płacicie mniejsze pieniądze, niż za jednorazowy kurs taksówką. Samochody są nowe, czyste, bezpieczne, wyposażone w poduszki powietrzne oraz urządzenia wspomagające jazdę. Dzięki samochodom z naszej oferty, będziecie mogli bezproblemowo poruszać się po całej Warszawie, także po ścisłym centrum. Nasze usługi świadczymy najtaniej jak to tylko możliwe, dodatkowo opierając się na wysokiej jakości obsłudze klienta.

 

Prócz standardowego wynajmu samochodu, nasza wypożyczalnia samochodów dostarcza również auta zastępcze. Samochód zastępczy może zostać przyznany każdemu, kogo auto zostało uszkodzone w wyniku kolizji drogowej lub nieszczęśliwego wypadku. Koszta związane z wynajmem auta zastępczego są w całości zwracane przez ubezpieczyciela. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oraz regulaminem, zapewniając jednocześnie, że żadna wypożyczalnia samochodów w mieście Warszawa nie zagwarantuje lepszych cen za tak nowoczesne samochody. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta, profesjonalna obsługa, fachowa pomoc oraz doskonały pakiet usług, który dostarczamy naszym klientom to gwarancja ich zadowolenia oraz komfortu korzystania z samochodów. Auta wynajmujemy zarówno na jeden dzień, jak i na kilka miesięcy, czas wynajmu ustalany jest w zależności od potrzeb klienta.