Kia Picanto

Kia Picanto to auto, które z pewnością nie należy do typowych. Na pozór stylizowane na samochód osobowy przystosowany do transportu większej ilości bagażu, jednak oglądając wnętrze ma się wrażenie, że zmieścić można tam więcej niż pięć osób. Auto jest bardzo przestronne, niezwykle dobrze zaprojektowane. Dzięki nietypowemu projektowi, kierowca siedzi stosunkowo wysoko, widząc doskonale co dzieje się nie tylko przed nim, ale również dookoła niego. Samochód jest więc doskonale przystosowany do jazdy po mieście.

 

Wygląd zewnętrzny Kia Picanto również jest bardzo atrakcyjny. Niezwykle stylowa linia podkreślana jest przez łagodny przód samochodu. Auto jest stosunkowo krótkie, dzięki czemu wspaniale sprawdza się na zatłoczonych ulicach. Niemniej jednak, jego długość wcale nie ma negatywnego wpływu na pojemność bagażnika czy komfort prowadzenia. Wręcz przeciwnie, doskonale przemyślane rozmieszczenie tylnej kanapy oraz przednich siedzeń pozwoliło zyskać bardzo dużo miejsca dla nóg oraz dla bagaży w bardzo pojemnym bagażniku Kia Picanto. Kierowca może liczyć nie tylko na komfort, ale również na pełny dostęp do wszelkiego rodzaju przycisków i dźwigni, dzięki czemu prowadzenie auta nawet przez długi czas jest wygodne.

 

Wygoda, komfort i mocny silnik. To cechy Kia Picanto. Auto doskonale prowadzi się po zatłoczonych drogach dzięki dynamice, którą oferuje silnik tego samochodu.. Wysokie usadowienie kierowcy znacząco ułatwia parkowanie pojazdu. Kia Picanto to z pewnością idealny samochód dla turysty oraz dla biznesmana, który odwiedza Warszawę.