Auto zastępcze

Oferujemy wynajem samochodów zastępczych. O wynajęcie z pełnym pokryciem finansowym przez firmę ubezpieczeniową sprawcy wypadku mogą starać się te osoby, które użytkują samochód do prowadzenia działalności gospodarczej, dojazdów do pracy lub dojazdów do lekarza. Jeżeli wskutek wypadku użytkowanie samochodu w tych sytuacjach jest niemożliwe, wówczas rozwiązaniem jest wynajęcie samochodu zastępczego. Firmy ubezpieczeniowe stawiają tylko jeden warunek – wynajęty samochód musi być w tej samej, lub niższej klasie ekonomicznej.

 

Klient, który zostanie pozbawiony swojego auta, aby wynająć samochód zastępczy, musi najpierw zgłosić się do firmy ubezpieczeniowej, w celu złożenia odpowiedniego wniosku. Przyjęcie wniosku i jego podpisanie przez ubezpieczającego będzie wiązało się z możliwością wynajęcia samochodu w naszej firmie. Ubezpieczyciel nie ma prawa odmówić możliwości wynajęcia samochodu zastępczego, jeżeli samochód klienta będzie stał unieruchomiony w warsztacie samochodowym.

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty – oferujemy bezpieczne, sprawne techniczne, komfortowe samochody.

 

Zgodnie z przepisami prawa (Kodeks Cywilny art. 361, 363, i 415, Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 24.03.2000r. DU. Nr 26 poz. 310 w sprawie OC), ubezpieczyciel w zakresie OC, zobowiązany jest zaspokoić roszczenia poszkodowanego w takim stopniu, aby nie odczuwał żadnych strat związanych z zaistnieniem szkody.”